شرایط و ضوابط

جهت اطلاع شما، شرایط و مقررات استفاده از سرویس‌ها بر روی سایت قرار داده شده است. در هر زمان با مراجعه به این صفحه می‌توانید از آخرین تغییرات در این شرایط مطلع گردید. اگر چه سعی می‌شود تا هرگونه تغییرات در این شرایط را از روش‌های مختلف (مانند پست الکترونیک) به اطلاع شما برسانیم، ولی مسئولیت اطلاع مداوم از مفاد شرایط و ضوابط بر عهده شما خواهد بود.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات
این توافقنامه مابین مجموعه اوج سبز از یك طرف، و از طرف دیگر مشترک (یا قیم، وكیل، نماینده، وارث و یا جانشین) كه در این توافقنامه “مشترك” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود، تنظیم شده و قابل اجرا می‌باشد.

خرید و یا استفاده از هریک از خدمات و یا محصولات مجموعه اوج سبز چه به طور رایگان و یا در قبال دریافت وجه ارائه شده باشد و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با مجموعه، كارمندان و تمامی زیرمجموعه‌های اوج سبز، مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این توافقنامه بوده و در صورتی که مشترک با تمام یا بخشی از این قوانین موافقت ندارد، می‌بایست ضمن اطلاع به اوج سبز، کلیه خدمات و محصولات رایگان و غیر رایگان با مجموعه را لغو کرده و استفاده ننماید.

1. توافق نامه
مشترك متعهد می‌شود كه تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات اوج سبز را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می كند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از محصولات و خدمات مجموعه انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی اوج سبز مسترد نمی گردد. مشترك می‌پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات، مسئول خواهد بود این موضوع را کتبا به مجموعه اطلاع دهد.

2. امنیت حساب
مشترك متعهد می‌گردد كه محرمانه‌بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی كه بوسیله حساب مشترك انجام گیرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به اوج سبز اطلاع داده شود. بدیهی است اوج سبز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترك با و یا بدون اطلاع مشترك انجام شده نمی‌پذیرد. مشترك می‌بایست به دلیل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام كاربری و كلمه عبور خود اطمینان حاصل نماید.

3. ضامن تعهدات
مشترك یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترك این توافقنامه را با عمل ورود به سایت اوج سبز یا انجام هرگونه معامله و یا تراکنش با  اوج سبز و یا عمل تائید در مراحل خرید، به صورت الكترونیكی امضا می‌‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و متعهد می‌‌شود كه دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه می‌باشد و هیچ‌ یك از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین می‌نماید تمامی مفاد این قوانین را مطالعه نموده و درک کرده است.

4. بازپرداخت وجه
اوج سبز تحت هیچ شرایط پول پرداخت شده برای یک محصول و یا خدمت و یا قرارداد و یا اعتبار ریالی را باز نمی‌گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می‌باشد. طراحی سایت، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو؛ خدمات تهیه نسخه پشتیبان، راه اندازی و مدیریت سایت با توجه به ماهیت آنها قابل بازپرداخت و عودت وجه نبوده و مشتری موظف می‌باشد قبل از سفارش و پرداخت به طرق مختلف از ویژگی های سرویس مطلع گردد و پس از واریز وجه هیچ گونه امکان بازپرداخت وجه وجود نداشته و مسئولیت این مورد به عهده مشتری خواهد بود.

5. مدت زمان تحویل خدمات
ارائه خدمات طراحی سایت با توجه به طرح انتخابی مشتری و حجم محتوای مورد نیاز جهت ورود به سایت از یک روز تا یک ماه متغیر می باشد.
ارائه خدمات پشتیبانی سایت و تولید محتوا نیز باتوجه به شرایط قرارداد، متفاوت می باشد.

6. نحوه فسخ خدمات
فسخ قراردادی که با توجه به خدمت مورد نظر بین طرفین منعقد شده با توافق طرفین یا در صورت عدم تعهدات هر کدام از طرفین در موعد مقرر، امکان پذیر می باشد.

7. خدمات پس از فروش
ارائه خدمات پس از فروش مجموعه اوج سبز تنها برای طراحی سایت بوده و با توجه به اینکه مشتری چه پلنی را انتخاب می کند، ارائه خدمات پشتیبانی سایت متغیر است.