حریم شخصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در اوج سبز

مجموعه اوج سبز معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات اوج سبز و نیز راهکارهای او برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت اوج سبز توضیح داده شده است.

 

محتویات این سند

-این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که این مجموعه از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده  از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

-این سند به مواردی که در اختیار اوج سبز نیست و این مجموعه هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات ما و افراد ثالثی که در استخدام ما نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

-شما از طریق تماس تلفنی یا شبکه های مجازی، یا به صورت حضوری اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار ما قرار می دهید.

-اوج سبز از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

-مجموعه اوج سبز اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

*در صورت ادغام اوج سبز در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات ما یا خروج کامل پرسیده می شود.

*در صورت تخطی شما از قوانین، شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

*در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از اوج سبز بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

*اوج سبز ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت اوج سبز از آن استفاده کند.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

-شما می توانید به طور کامل از مجموعه اوج سبز و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از این مجموعه حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

-اوج سبز دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارائه خدمات یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

-امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. اوج سبز تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) اوج سبز مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت اوج سبز نیستند و این مجموعه در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی اوج سبز نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

 

تغییر در این سیاست ها
اوج سبز حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند، در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده مشتریان خواهد بود .

 

پرسش ها و پیشنهادات
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادی برای تغییر و بهبود آن ها دارید، با استفاده از راه های ارتباطی ما آن را با تیم اوج سبز در میان بگذارید.